page contents My title page contents

واریز مرحله تکمیلی سود سهام عدالت از فردا

 بانكداري ايرانيرئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: واریز مرحله تکمیلی سود سهام عدالت از فردا صورت می‌گیرد.

 به گزارش میزان، سید علی اشرف پوری حسینی در نشست خبری صبح امروز در خصوص زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت بیان کرد: از ٦٠ شرکت موجود در سبد سهام عدالت ٤٩ شرکت متعلق به سهامداران است، براورد سود ٣٨٠٠ میلیارد تومان بوده که برای بیش از ٤٩ میلیون نفر به تناسب سودی که داشتند سود تقسیم شد و در نتیجه برای مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی و افرادی که سهام خود را تکمیل کرده اند ارزش کلیه سهام ان‌ها یک میلیون تومان است که سود این افراد ١٥٠ هزار تومان است و مابقی به نسیت ارزش سهام سود دریافت خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: تمامی ٣٣ میلیون نفری که شماره شبا ارائه کرده بودند سود دریافت کردند و مابقی که شماره حساب ارائه نکرده بودند ١٤ میلیون نفر بوده اند که در حال حاضر ٢ میلیون نفر مجدد شماره شبار ارائه کرده و به لیست دریافت سود اضافه شده اند.

رئیس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: سود سهام عدالت مشمولین عضو کمیته امداد و بهزیستی فردا مصادف با اغاز دهه فجر به طور کامل پرداخت می‌شود افرادی که در مرحله ٥٠ تومان سود دریافت کرده اند فردا ١٠٠ هزار تومان دریافت خواهند کرد و اگر تازه شماره شبا ارائه کرده اند مبلغ ١٥٠ هزار تومان فردا سود دریافت می‌کنند.

پوری حسینی یاد اور شد: فردا مشمولینی که به حساب ان‌ها سود واریز می‌شود به معنی تسویه حساب سهام عدالت برای سال ٩٥ است.

وی در توضیح سایرین مشمولینی که فردا سود دریافت می‌کنند، گفت: فردا علاوه بر مشمولین عضو کمیته امداد و بهزیستی، ایثارگران، زنان سرپرست خانوارو دختران مجرد، خدام مساجد و اماکنه متبرکه، مددجویان و کارکنان موسسات خیره، فعالان قرآنی، قالیبافان، زندانیان تحت پوشش و تاکسیرانان سود کامل به حسابشان واریز و سود مربوط به سال ٩٥ به طور کامل سود دریافت می‌کنند.

رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار کرد: فردا سود ٤ گروه از مشمولین، چون کارمندان شاغل در دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان لشکری و کشوری، کارگران فصلی ساختمانی، روستائیان و عشایری که عضو کمیته امداد نیستند و اعضای کمیته امداد و بهزیستی که در حال خاضر عضو نیستند فردا سود دریافت نخواهند کرد.

پوری حسینی بیان کرد: افرادی که فردا سود دریافت نمی‌کنند سودشان نهایتا تا پایان سال در یک مرحله تکمیلی به حسابشان با اطلاعیه‌های بعدی واریز خواهد شد.

وی تاکید کرد: ١٦ گروهی که فردا سود دریافت می‌کنند ٢٢ درصد جمعیت مشمولین را تشکیل می‌دهند و مابقی مشمولین که در مراحل بعد سود دریافت می‌کنند ٧٨ درصد کل مشمولین را تشکیل می‌دهند.

رئیس سازمان خصوصی سازی در توضیح مبلغ نهایی سود مشمولین گفت: مشمولینی که در مرحله اول حدود ٢٣ هزار تومان دریافت کرده اند در مرحله نهایی ٥٣ هزار و ٢٠٠ تومان و مجموعا حدود ٨٠ هزار تومان سود دریافت خواهند کرد، و سایر مشمولینی که ٥٠ هزار تومان سود دریافت کرده اند در مرحله نهایی ١٠٠ هزار تومان و جمعا ١٥٠ هزار تومان سود دریافت می‌کنند.

پوری حسینی بیان کرد: در مرحله نخست واریز سود حدود یک هزار میلیارد تومان سود به حساب مشمولین واریز شد.

وی بیان کرد: تنها راه تعامل با مشمولین سهام عدالت شماره شبا است و مشمولینی که هنوز شما شبا ارائه نکرده اند هر چه سریعتر برای واریز سود اقدام کنند که بعد از بررسی سود به حسابشان واریز شود.

پوری حسینی در پاسخ به خبرگزاری میزان در خصوص رسیدگی به سهام مشمولینی که شماره شبا ارائه نکنند، گفت: اطلاع رسانی در خصوص واریز سود سهام عدالت تا حد امکان اطلاع رسانی خواهد شد تا افراد برای دریافت سود و به نام زدن سهام عدالت خود را معرفی کنند، که اگر نهایتا این افراد فصد دریافت سهام را نداشته باشند که زمان ان مشخص نیست تعیین و تکلیف خواهند شد.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرگزاری میزان مبنی بر تعیین و تکلیف مشمولینی که ثبت نام آن‌ها نیمه تمام باقی مانده است، اظهار کرد: بعد از واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولین در مرحله نهایی، شرایط این مشمولین بررسی و تعیین و تکلیف خواهند شد و فعلا هیچ برنامه‌ای برای ثبت نام جدید از افراد نداریم.

درباره وبگرد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

ممنوعیت ورود خودروهای ۲ دیفرانسیل به یخاب

پرشین خودرو: رئیس اداره حفاظت از محیط زیست آران و بیدگل گفت: با توجه به ...

LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com