page contents My title page contents
گوگل
گوگل poolvatejarat.com

مشاهده ساده تر تحولات ایجاد شده در یک سند

به گزارش پول و تجارت به نقل از اسلش گیر، از جمله مهم ترین این تغییرات می توان به قابلیت مشاهده ساده تر تحولات ایجاد شده در یک سند اشاره کرد.

ابزار جالب دیگر برای تایپ ساده تر به کار می رود که وارد کردن کلمات و جملات را با استفاده از صوت افراد ممکن می کند. گوگل امیدوار است با نزدیک شدن به زمان بازگشایی مدارس در بسیاری از نقاط جهان خدمات یاد شده با استقبال دانش آموزان و دانشجویان مواجه شود.

همچنین در نسخه آندرویدی خدمات اسناد گوگل انتقال میان نرم افزار پردازش لغات و مرورگر وب ساده تر شده تا زمان کمتری برای این کار صرف شود. در این نسخه ابزار جستجوی جدیدی در نظر گرفته شده که به کاربران امکان می دهد تا مطلبی را در خدمات جستجوی گوگل بیابند و جزییات یاد شده را به هر سندی اضافه کنند.

افرادی که از خدمات اسناد گوگل در مرورگر کروم استفاده می کنند می توانند سرویس voice typing را مورد استفاده قرار داده و برای تایپ مطالب از صحبت کردن به جای نوشتن بهره بگیرند. البته برای این کار باید قابلیت Voice typing در منوی ابزار در مرورگر کروم فعال شود. سپس کاربر باید در صفحه کلید گوشی بر روی آیفون میکروفون ضربه بزند. قابلیت تایپ صوتی از بیش از 40 زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند.

نکته دیگر اینکه فرم های تازه ای به خدمات اسناد گوگل اضافه شده که افزودن فایل های GIF، ویدیو، تصاویر و … را به اسناد مختلف و حتی پرسشنامه های آنلاین ممکن می کند. برای طراحی محتوای مختلف مانند رزومه، گزارش، نمایه شخصی و … هم فرم های اماده جدیدی در سرویس اسناد گوگل آماده شده است.

درباره مدیر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

ضوابط اجرایی بسته بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز

پول و تجارت به نقل از بانک مرکزی، بانک مرکزی در راستای ایجاد اطمینان در ...

LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com