خانه / بخش اخبارها / اخبار بانک ها / عرضه اوراق مشارکت بانک مرکزی ج.ا.ا در کلیه شعب بانک صادرات ایران

عرضه اوراق مشارکت بانک مرکزی ج.ا.ا در کلیه شعب بانک صادرات ایران

شناسه خبر: 0
متن:

١٠ هزار ميليارد ريال اوراق بانک مرکزی با نرخ سود علی الحساب سالانه ٢٣% معاف از مالیات به صورت پيش فروش از طريق شعب بانک صادرات ایران عرضه و به فروش میرسد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران به منظور اجرای سیاستهای پولی ١٠ هزار ميليارد ريال اوراق مشارکت بانک مرکزی در شعب منتخب اين بانک به مدت يك روز در روز شنبه ٢٦ بهمن ماه امسال به فروش میرسد.
براساس این گزارش فروش تدريجي با محاسبه و اخذ سود روزشمار روزهاي گذشته حداكثر تا پايان وقت اداري پنجشنبه اول اسفند سال جاري انجام خواهد شد، همچنين این اوراق ٦ ماهه با نرخ سود علی الحساب سالانه ٢٣% معاف از مالیات با نرخ بازخرید در بانک عامل ٢٠% و محاسبه سود به صورت روزشمار و تاریخ پرداخت اولین کوپن سود علی الحساب ٢٦ اردیبهشت سال ٩٣ میباشد.
شایان ذکر است مرجع تضمین کننده اوراق، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران میباشد.
 گفتني است اين بانک با برخورداري از ٢٧٠٧ شعبه در اقصي نقاط کشور و بيش از ٣٠ هزار نيروي کارآمد، آماده ارائه انواع خدمات بانکي به کليه هموطنان ميباشد.

تاریخ: 1392/11/26

درباره ی بانک صادرات

همچنین ببینید

دریافت تندیس کارآفرینی توسط بانک صادرات

به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، این همایش در راستای استفاده از ره آوردهای علمی و آخرین رهیافت های مراکز دانشگاهی  برای استفاده از همه ظرفیت ها به منظور کارآفرینی و ایجاد فرصت های شغلی نوین در سالن همایش های برج میلاد و با ارایه 6 سخنرانی تخصصی برگزار شد. این گزارش می افزاید: حضور اساتید مبرز و نام آشنا از دانشگاه های معتبر خاورمیانه و همچنین کارآفرین مطرح این منطقه باعث غنا بخشی به همایش کارآفرینی و استقبال گروه های مختلف و نخبگان علمی و دست اندرکاران صنایع، تجارت و بخش های مختلف  از این رویداد علمی شده بود. تلاش برای توسعه روابط اقتصادی و کسب و کار در خاورمیانه، ایران و روسیه و استفاده از قابلیت های موجود در این مناطق از جمله اهداف این همایش اعلام شده است. بانک صادرات ایران با توجه به برخورداری از شبکه گسترده داخلی و بین المللی در کانون فعالیت های اقتصادی  ملی و بین المللی قرار دارد و  نقش آفرینی  در فرایند شناسایی و معرفی فرصت های مختلف کارآفرینی را در این عرصه ها دنبال می کند.  شایان ذکر است؛ این همایش که نادر یگانه رییس اداره کل آموزش، علی جهانی رییس اداره کل روابط عمومی و جمع دیگری از مدیران و کارشناسان بانک صادرات ایران حضور داشتند با اهدای لوح و تندیس از کارافرینان برتر کشور، مدیر جوان موفق، استاد برتر زبان بدن، حامی مالی برتر و  دارندگان سایر رتبه های برتر تجلیل شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *