خانه / بخش اخبارها / اخبار بانک ها / عرضه اوراق مشارکت بانک مرکزی ج.ا.ا در کلیه شعب بانک صادرات ایران

عرضه اوراق مشارکت بانک مرکزی ج.ا.ا در کلیه شعب بانک صادرات ایران

شناسه خبر: 0
متن:

١٠ هزار ميليارد ريال اوراق بانک مرکزی با نرخ سود علی الحساب سالانه ٢٣% معاف از مالیات به صورت پيش فروش از طريق شعب بانک صادرات ایران عرضه و به فروش میرسد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران به منظور اجرای سیاستهای پولی ١٠ هزار ميليارد ريال اوراق مشارکت بانک مرکزی در شعب منتخب اين بانک به مدت يك روز در روز شنبه ٢٦ بهمن ماه امسال به فروش میرسد.
براساس این گزارش فروش تدريجي با محاسبه و اخذ سود روزشمار روزهاي گذشته حداكثر تا پايان وقت اداري پنجشنبه اول اسفند سال جاري انجام خواهد شد، همچنين این اوراق ٦ ماهه با نرخ سود علی الحساب سالانه ٢٣% معاف از مالیات با نرخ بازخرید در بانک عامل ٢٠% و محاسبه سود به صورت روزشمار و تاریخ پرداخت اولین کوپن سود علی الحساب ٢٦ اردیبهشت سال ٩٣ میباشد.
شایان ذکر است مرجع تضمین کننده اوراق، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران میباشد.
 گفتني است اين بانک با برخورداري از ٢٧٠٧ شعبه در اقصي نقاط کشور و بيش از ٣٠ هزار نيروي کارآمد، آماده ارائه انواع خدمات بانکي به کليه هموطنان ميباشد.

تاریخ: 1392/11/26

درباره ی بانک صادرات

همچنین ببینید

تقدیر از باشگاه تیم کشتی آزاد بیمه رازی

به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بیمه رازی، در مراسم اختتامیه رقابت های بین المللی جام تختی از باشگاه کشتی آزاد بیمه رازی به عنوان برترین باشگاه تقدیر شد و کیومرث محرابی سرپرست تیم های کشتی آزاد و فرنگی به نمایندگی از بیمه رازی جایزه را دریافت کرد.گفتنی است در این مراسم از برترین های ورزش از برترین های ورزش کشتی کشور، در بخش مردان شامل برترین کشتی گیران فرنگی، آزاد، پهلوانی، سنتی، برترین مربیان کشتی کشور، باشگاه ها و حامی مالی برتر کشتی کشور در سال ٩٥ تقدیر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *