page contents My title page contents

حباب کاملا ترکید

پول و تجارت به نقل از بلومبرگ انگلیسی، به دنبال لغو شدن ارتقاء فناوری در بیت کوین و اجرای آن بر روی «بیت کوین نقد» برخی از کاربران این ارز رزمزنگار از سرمایه گذاری بیشتر در بیت کوین فاصله گرفتند و سرانجام این ارز مجازی به سود بیش از ۸۰۰ درصد خود که در سال جاری میلادی به دست آورده بود، پایان داد و با ۹.۵ درصد کاهش روبرو شد.

همچنین قیمت فعلی بیت کوین در مقایسه با هفته گذشته میلادی که به رکورد ۷ هزار و ۸۸۲ دلار در هر واحد رسیده بود با ۲۹ درصد افت ارزش روبرو شده که بیشترین سیر نزولی بیت کوین از زمان عرضه آن به دنیای ارزهای مجازی است؛ این در حالی است که قیمت «بیت کوین نقد» که رقیب بیت کوین محسوب می شود از روز جمعه تاکنون تقریبا ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

از سویی دیگر بیت کوین نقد به دلیل بزرگتر بودن اندازه بلوک آن که منجر به انجام تراکنش های ارزانتر و سریع تر از بیت کوین می شود، در حال به دست آوردن محبوبیت زیادی است. البته از روز چهارشنبه هفته گذشته تا کنون ۳۸ میلیارد دلار از ارزش بازار بیت کوین کاسته شده و در حال حاضر این رقم به ۱۰۱ میلیارد دلار رسیده است.

در حال حاضر، قیمت هر بیت کوین به ۵ هزار و ۹۴۸ دلار در هر واحد کاهش پیدا کرده؛ در حالی که هر «بیت کوین نقد» با سیر افزایشی چشمگیر در برابر یکهزار و ۳۲۵ دلار داد و ستد شد. بر پایه این گزارش، قیمت بیت کوین در مقایسه با ۵ روز پیش که بیشترین قیمت را ثبت کرده بود، یکهزار و ۹۳۵ دلار تنزل پیدا کرده است.

درباره مدیر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

گرانی قیمت کالا‌ها در آستانه نوروز ۹۷

پول و تجارت : تنها يك ماه به آغاز سال جديد مانده و مانند هر ...

LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com